KATEGORİLER

Geri Dönüşüm Ürünler

STOK ADEDİ : 12463

GD-220 - Notluk

68,20 TL

STOK ADEDİ : 192

GD-080 - Notluk

77,00 TL

Listelenen Ürün Sayısı : 44


GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNLER
Geri dönüşüm ürünleri denildiğinde akla gelebilecek her türlü araç, gereç ve aksesuar ürünleri, sitemiz tarafından bireylerin beğenisine sunuluyor. Faydalı ve aynı zamanda dönüştürülebilir ürünler olarak da bilinen geri dönüşüm ürünlerinin, son dönemde bireylerdeki duyarlılığın artması ile birlikte kullanım alanları çoğalmış durumda. Geri dönüşüm ürünleri kategorisi altında, kalemden deftere ve kullanılabilecek eşyalara kadar hepsi farklı renk seçenekleri ve görsel özellikleri ile birlikte uygun fiyatlar ile karşınızda. Kadınların kullanmaktan keyif aldığı kalem ve defterleri, erkekler için ise notluk ve kalemlik seçenekleri bu kategori de en çok dikkat çeken ürünlerden sadece bazıları.

DOĞA DOSTU FARKLI ÜRÜN SEÇENEKLERİ
Günlük hayatta da kullanılabilen, ofislerde, mekanlarda, evler ve iş yerlerinde aynı zamanda doğal bir görüntü oluşturan geri dönüşüm ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda kişiye özel tasarım ürünler de belirtilen kategori içerisinde yerini almış durumda. Elbette ki en çok tercih edilen ve bireylerin popüler ürünü haline gelen geri dönüşüm kalemler de kategori içerisinde unutulmaması gereken parçalar arasında. Kalemlerin yanı sıra, defterler, notluklar, mekanizmalı defterler, yapışkanlı notluklar ve fonsiyonluk notluklar olmak bireylerin ofis araç gereçleri kullanımı adına gerekli olan tüm ürünler farklı renk ve model seçenekleri ile birlikte beğeninize sunuluyor. Defterler ve ajandalar ise geri dönüşümlü ürünler kategorisinde en çok tercih edilen promosyon ürünleri arasında.

KALİTELİ VE DAYANIKLI ÜRÜNLER
Geri dönüşüm ürünleri, kısa süre içerisinde dönüştürülebilir ve aynı zamanda kullanışlı ürünler olması nedeniyle de 1001 promosyon ürünleri içerisinden en çok tercih edilen kategoriler arasında karşınıza çıkmakta. Geri dönüşüm ürünleri kategorisinde yer alan içerikler, bireylerin ofis gereçlerine dair tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına müşterilerini bekliyor. Aynı zamanda bireylerin isteklerine göre özel olarak notluk ve ajandalık ürünlerini bulmakta kategori içerisinde mümkün. Uygun fiyatlarla, kendi imalatlarını gerçekleştirdikleri geri dönüşüm kategorisi içerisindeki ürünler, bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sizleri bekliyor. Üstelik firmanın oluşturduğu hızlı ve güvenilir kargo seçenekleri ile de ürünler kısa süre içerisinde müşterilerine ulaştırılıyor. Kategori içerisindeki ürünler kadınlar, erkekler ve çocuklar olmak üzere pek çok bireye hitap ediyor.

 
Adres
:
Merkez / ShowRoom / Baskı / Operasyon
Fatih Mah İnci Cd. No: 75 Sultanbeyli / İSTANBUL
 
Tel:
:
0850 223 1001
 
Faks
:
0216 606 3626
 
E-mail:
:

Email Bültenimize kayıt olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mersis No: 0001073949500019   www.binbir.com.tr
Copyright 2010-2017 © 1001 Promosyon, Tüm hakları saklıdır.
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.